Абонемент - один із найважливіших відділів бібліотеки, бо саме тут кожен житель смт. Марківки і району може взяти потрібну книгу додому, і абсолютно безкоштовно користуватися нею протягом 1 місяця. Книжковий фонд абонементу включає 22 904 примірників різної тематики , з різних галузей знань. Велика частина фонду представлена художніми виданнями, зокрема: класикою вітчизняної та зарубіжної літератури, детективною прозою, історичними , пригодницько - фантастичними , любовними романами , а також сучасними бестселерами.

Читальний зал – це місце, яке відкрите для всіх. До послуг відвідувачів читального залу довідковий фонд універсального та галузевого змісту, за допомогою якого можна знайти відповіді на запитання. Бути у курсі останніх подій у політичному, соціально – економічному і культурному житті України та світу дозволить фонд періодики, що нараховує 16 назв газет та журналів.

Читальний зал – це також місце книжкових презентацій, літературних свят, конкурсів, розважальних програм та обслуговування користувачів через всесвітню мережу – Інтернет.

Методичний відділ – методичний і координаційний центр для всіх бібліотек, що входять в мережу публічних книгозбірень Марківщини. Відділ надає консультації з різних питань роботи бібліотек. Основна його мета – зробити функціонування бібліотечної системи району ефективним, злагодженим , успішним.
Відділ комплектування і обробки літератури – місце , звідки книга іде до читача. Саме тут відбувається формування книжкового фонду, його поповнення та облік.

Кiлькiсть переглядiв: 208

Коментарi

 • Karthik

  2013-08-13 13:31:33

  This shows real exetreisp. Thanks for the answer....

 • Abdul

  2013-08-06 05:02:07

  Th'eers nothing like the relief of finding what you're looking for....

 • Ken

  2013-07-01 06:21:59

  Wait, I cannot fathom it being so strfdghtaorwari....