• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Про бібліотеку

ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА


Бібліотека – це скарбниця мудрості, джерело нових знань, територія відкритого спілкування і новітніх технологій.
Такою прагне бути і Центральна бібліотека Марківки. Ми маємо необхідну документи і матеріали для задоволення Ваших інформаційних потреб.

Досвід. За час своєї роботи бібліотека здобула чималий досвід в обслуговуванні читачів, сформувала значний за кількістю ( 27 707 примірників) та різноманітний за змістом фонд. Бібліотека користується авторитетом у населення Марківки, оскільки стараємося успішно виконувати своє основне завдання – задоволення інформаційних потреб користувачів.

Інновації. Сьогодні бібліотека упевнено крокує в майбутнє. Поступово впроваджуємо новітні інформаційні технології, використовуємо цінні Інтернет – ресурси, вдосконалюємо обслуговування читачів, робимо його більш якісним та ефективним.

Краєзнавство. Вивчення та дослідження історії краю – одне із важливих завдань бібліотеки. Фонд краєзнавчих видань, архів районної преси, фотоматеріали, краєзнавчі тематичні теки – цінний інформаційний ресурс, який книгозбірня пропонує дослідникам історії Марківщини.

Просвітництво. Бібліотека – один із освітніх осередків краю. Учні шкіл, гімназії, ліцею, студенти – наші найактивніші користувачі. У нас є необхідні матеріали , щоб досягти успіхів у навчанні: посібники, довідкові видання, програмова художня література, Інтернет – ресурси.

Дозвілля. Марківська центральна бібліотека – це не тільки засіб пошуку необхідної інформації та здобуття нових знань, але й місце дозвілля та відпочинку. Книжкові свята, літературно – музичні шоу, конкурси, вікторини, зустрічі з цікавими людьми, клуби за інтересами, вибір розважальної літератури. Усе це пропонує наша бібліотека своїм відвідувачам. З нами Ви проведете свій вільний час цікаво та весело , знайдете нових друзів та однодумців.

Ласкаво просимо до Центральної бібліотеки

Контакти: 92400 Луганська обл., смт. Марківка, Марківського району, вул. Леніна, 29.

тел. 9-16-02

e – mail : biblioteka08lk@ukpost.ua biblioteka08lk@gmail.com

Години роботи:Щодня : з 9-00 до 18-00
Неділя : з 9-00 до 16-00 Субота - вихідний
Останній день місяця - санітарний день

Кiлькiсть переглядiв: 514

Коментарi